Total Extreme Wrestling Strona Główna

Poprzedni temat «» Następny temat
Wiadomości 18.05.2012
Autor Wiadomość
BlooMxer 
D-Generation X

Zawodnik w TEW: Evan Mathis
  Wysłany: 2012-05-18, 19:16   Wiadomości 18.05.2012  

Wiadomości z dnia 18 maja 2012 roku, dotyczące gali PPV.

Więc, to już jest wiadome, pomiędzy 23 a 25 miejsce będzie miała gala P-P-V. Na ,,Night Of Champions'' odbędą się trzy walki. Karta, na galę.

W organizacji gali w znacznej części pomagam ja (tak można to skromnie opisać ;D) dlatego ta gala na pewno będzie się wyróżniać od wszystkich poprzednich, mam nadzieję że pozytywnie.

Czego można się spodziewać ? Na pewno bardzo dobrze opisanych relacji zawodników po za ringiem. Przy pisaniu nie chcę pominąć nikogo, czyli błąd Rico i Callofa. Zawsze przy pisaniu pomijali kogoś i na przykład akcja toczyła się dookoła feudu Callof vs. Kubi. Staram się tego uniknąć i dać każdemu ,,swoje 5 minut''. Co do samej gali walki będą na pewno bardzo ładnie opisane i nie będą krótkie. Po mojej nieobecności na TEW jestem znacznie lepszy lirycznie i sądzę, że nie popełnię błędów, a nawet jeśli to zostaną one poprawione.

Co do samych wrestlerów, bardzo podoba mi się jeden zawodnik, postaram się go pokazać w innym, nieznanym dotąd wszystkim świetle (nawet, jeżeli on tego nie chce :P ). Po prostu uważam, że on w tej roli wypadnie świetnie. Kto ? Odpowiedź na Night Of Champions, pozdrawiam...

P.S. Skoro jeszcze tu jestem, macie ;D Muzyczka

Odpowiedz do tematu
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach